Když je šťastný muž, je šťastná i žena

28.12.2016

Žena se potřebuje cítit žádaná a krásná. Je pro ni nesmírně důležité pěkně se oblékat a hlavně se v oblečení cítit dobře. Pokaždé, když se krásně upraví a cítí se velmi dobře, přitahuje svého muže o to více. Protože se cítí krásná a žádaná a to co vyzařujeme, druzí velmi dobře cítí a vnímají, někdo vědomě a někdo podvědomě. 

Někdy se zdá, že nic nejde podle plánu. Ale ve skutečnosti dostáváme šanci něco změnit. Jsme velmi omezeni dogmatem a kolektivními názory. Je velmi těžké se jim postavit a jít svou cestu, ale mnohdy to stojí za tu dřinu. Když nevíme kudy kam, stačí se ohlédnout a uvidět všechno co jsme doposud zvládli. Školu, práci, bydlení, ať je to cokoliv, každý jeden z nás ušel obrovský kus cesty, který si zaslouží naše uznání a pozornost.

Je pravda, že naše možnosti jsou omezené, ale jen do té doby, než se přestaneme bát. Rozlet je naší součástí, jakože ptáci mají křídla. Jsme od přírody duše odvážné a zvídavé. Zvědavost je naše přirozenost, strach je výplod naší mysli. Je těžké překročit svůj stín, ale když to uděláme, objeví se před námi další škála možností, které jsme díky úzkosti předtím neviděli.

Obavy jsou přirozené, není se za co stydět, protože jsme ve skutečnosi všichni na stejné lodi. Plaveme v moři a myslíme si, že jsme jediná kapka. Ale cožpak jediná kapka stvoří oceán? Ve skutečnosti jsme součástí velkého oceánu, které tvoří jednotlivé kapky. Společně stoupáme a padáme, jako vlny, které znázorňujeme. 

Úspěchy jiných jsou také naše úspěchy, protože nám dávají možnost růstu a vývoje. Ekonomika prosperuje, protože úspěch má více lidí, ne jen jeden. Je těžké někomu něco přát, když si říkáme, že sami máme málo. Ale láska je nekonečná a milosrdná, odpouští a miluje i když se to zdá být nemožné. 

Naší přirozeností je také láska, která je klíčem ke spokojenému životu. Ze dne na den nezačneme milovat. Ale můžeme se o to den za dnem pokoušet. Jak naše tělo, tak naše duše volá po lásce. Tím že začneme u sebe uděláme největší krok ke spokojenosti, která pak z nás vyzařuje a přitahuje druhé. Jsme součástí hvězd, naše světla svítí, když je sytíme láskou. A proto je dnes další den, kdy se odvážím říct. Miluji Vás, omlouvám se, prosím, odpusťte mi, děkuji Vám.